Şık Yazlık Elbise Modelleri

Yazlık Elbise Modelleri

Bahar sezonuna giriş yaptık, sırada yaz elbise modelleri var. Yazın giyilebilecek en güzel yazlık elbiseler de vitrinlerde baş köşeye oturuyor. Bizde tabiki durmadık ve yazın sizleri ferah ve rahat tutacak yazlık elbiseler ile karşınızdayız.

Ister çok ince kumaş elbise ile değişik kombinler yapabilir, isterseniz de normal kesim kumaşlar ile rahata kavuşabilir püfür püfür bir yazın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sezonun trend elbiseleri arasında her zamanki gibi askılı elbiseler var. Çizgili desenler ve düğmeli v yaka, maksi modeller de birbiri ardına harika tasarımlar yer alıyor.

Desenli elbiselerde bilhassa düz pembe ve renkli desenlerde tasarımcılar harikalar yaratıyor diyebilirim. Ama yazlık elbiselerde en önemli nokta ise her zaman söylediğimiz gibi pamuklu kumaşlar. Pamuklu kumaşlar yazın sıcaklamanız halinde bile sizleri rahatsız etmeyecek ve rahatça dolaşmanızı sağlayacaktır.

Bu senenin straplez desenlileri de gerçekten takdire şayan, bu modellerde 1. kuralımız olan ‘giyimde tek dikkat çekecek husus’ yani 2. sine gerek duymaya ve aşırıya kaçmaya gerek yok, bu yüzden de straplez elbise alacaksanızda aşırı mini olmamasına dikkat ederseniz sizlere hem ‘albeni’ hem de zerafette doruğa çıkarsınız, buda modacıların sık dile getirdiği öğütlerden biridir. Tabi bu durum modele göre de değişir, sonuçta siz neyi kendinize yakıştırırsanız size esas yakışan odur.

Yazlık Elbise Fiyatları

Yazlık elbiseler modele göre değişkenlik gösterirken kimi butik sitelerde 9TL ye bile elbise modellerini bulabilirsiniz, tabi almadan önce pamuk oranına dikkat etmeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyorum. Erken gelen yaz indirimleri hem bütçenizi aşmayabilir hem de çeşit yapmış olursunuz.

Yazlık Elbise Görselleri

Bu yazımızda sizlere yazlık elbise modelleri hakkında bilgiler verdik. Dilerseniz önceki konumuz olan Hotiç Yeni Sezon Ayakkabıları hakkında bilgi alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın