Uzun Abiye Elbise Modelleri

Uzun Elbise Modelleri

Konumuzda sizler için uzun elbise ağırlıklı karışık abiyeleri biraraya getirdik. Her zaman dediğimiz gibi tasarımcıların kıyasıya yarıştığı bu dönemler harika elbise modelleri butiklere geliyor ve buda en çok kullanıcıların işine yarıyor, aynı zamanda küçük model daraltmaları haricinde sizlere yapacak başka hiç bir şey kalmıyor. Yani armut piş ağzıma düş burada en doğru cümle olur sanıyoruz.

Bu tip elbiseleri davetlerde giymenin yanı sıra, nişan, kutlama gibi yerlerde giyinme ve şık olma gibi bir çok ihtiyacınızı karşılıyor.

Uzun elbiseler arasında straplez ve dantelli modeller en çok dikkatleri çeken modeller arasında yer alıyor.

Bir çok bayanın uzun elbise istekleri doğrultusunda hazırlanmış tasarımlarda uzun ve kuyruklu modeller bir prenses kıyafeti ile eş değer gösteriyor. Tabi ki tüm hanımlarımız bir prenses ve kraliçedirler ve en güzel abiyeleri giyinmek sizlerin hakkı.

Uzun abiye modelleride siyah en baskın renkler arasında, onun haricinde ise tek kol ve uzun yırtmaçlı modeller dikkat çekiyor.

Elbiselerin fiyatlarına gelecek olursak eğer şık ve kaliteli olmasını istiyorsanız minimum 199TL den başlayıp 450TL ve katlarını gözden çıkarmanız gerekiyor. Burada farazi rakamlar veriyoruz, hayal gücünüze ve markalara bağlı olarak fiyatlar çok uçuk fiyatlara yada aksine çook indirimli fiyatlara da denk gelebiliyor.

Buyrun sizler için hazırladığımız bir kaç elbiseyi inceleyelim,

Genç ve kendisini genç hissedenlere özel Uzun Abiye Elbise Modelleri konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Dilerseniz önceki konumuz olan Mini Abiye Modelleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın