Spor Ayakkabı Modelleri

Spor Ayakkabı Modelleri

Sporda, koşuda günlük hayatta rahatına düşkün bayanlara özel spor ayakkabı modelleri ile karşınızdayız. Spor ayakkabı marklarından çeşit yaptığımız sayfamızda ilgi gören marka, renk ve modeller hakkında konuşacağız. Spor giyimde öncü markalardan Adidas’ın ayakkabı modelleri, kinetix, nike ve puma gibi markalarında moda ayakkabıları neler dediğinizi şimdiden duyar gibi oldum.

Ince eleyip sık dokuduğumuz markaların özellikle renk ve desenleri ayrı, yeni sezon tasarımları ayrı güzel desek yeridir. Adidas modelleri yoğun ilgi gören yandan çizgili modelleri, Nike’in ise sadece nike logosu bile bazen tasarımın tamamlanmasına yol açabiliyor. Bir çok profesyonel firmaların spor ayakkabılara logo uygulamaları tasarımlarda yettiği gibi, logo değişiklikleri uyguladıklarında bile al sana tasarım dedirten türden. Her modelde belirleyici logolar bulunsada logoların yanında kullanılan desen ve renk uyumları bu işin arka planındaki tasarımcılarının hakkını vermemiz gerektiğini düşündürüyor. Gece gündüz çalışıp model çıkaran tasarımcılar modellerde istekleri karşılamayı benimsedikleri kesinleşmiş ki her model tadından yenmiyor denilecek nitelikte.

Spor ayakkabı fiyatları tabiki markasına göre değişkenlik gösteriyor. Adidas 129TL, Puma 140TL, kinetix 79TL, Nike 120TL gibi ortalama fiyatlara alınabilirken, her bir modelde miktar düşüp çıkabiliyor.

Ayakkabı almaya çıkmadan önce butik sitelerinden spor ayakkabıları araştırarak iyi fiyatlara alabilmenizin mümkün olduğunu da belirtmek istiyorum. Özellikle indirim çekleri yakalarsanız tadından yenmiyor. Sitemizde arama kısmına indirim yazarak bu tarz kuponları güncel olarak bulabilirsiniz.

Sözü fazla uzatmadan markaların görsellerini incelemeye başlayalım;

Sizlere spor ayakkabı modelleri bilgi ve görsellerini paylaştık, dilerseniz önceki konumuz Tesettür Gelinlik Modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın