Siyah Beyaz Elbise Modelleri

Siyah Beyaz Elbise Modelleri

Yeni sezonun en uyumlu renkleri; siyah beyaz elbiseler. Bu elbiseler okadar uyumlu ki son zamanlarda hazırlanan tasarımlar ile de renkler kendilerini kanıtlamış durumdalar. Son zamanlarda bir çok mağazada rastladığım bu renkler hemen hemen çoğu butiğin de vitrinlerini süslemiş durumdalar.

Siyah beyaz elbise modellerinde askılı, straplez, desen olarak ise leopar deseni ile çok konuşulan elbiseler arasında giren bu kıyafetler son zamanlarda internet butiklerinde de indirimli olarak satılmakta. Bizde bu durum için genc.net okuyucularımızın dikkatini çekmek ve gardroplarınızda yer açmanız için bilgi vermek istedik.

Aksesuarlar ile de kombin uyumu sağlayan modeller, desen olarak benekli, detay olarak kemerli aksesuar seçimlerinde ise güzel bir kolye kombinlerde harikalar yaratabiliyor. Straplez ve ipli modellerin yanı sıra ön kısım düğmeli modeller yeni sezonda tasarımlarda yerini alıyor. Küçük bir çanta ile de kombinleyebileceğiniz elbiselerden en çok beğendiğimiz modelleri ise sizler için galeri olarak hazırladık ve galerimize alttaki görselleri takip ederek ulaşabilirsiniz. Sadece 1 adım kaldı, sizlere elbise fiyat bilgilerini paylaştıktan sonra görsellerimizi incelemeye başlayabiliriz.

Siyah Beyaz Elbise Fiyatları

Elbise fiyatları marka ve modeline göre değişirken 24.90TL ile 87TL arası değişen fiyatlar ile mağazalarda satışa sunuluyor.

Artık elbise görsellerimize geçebiliriz,

Siyah Beyaz Elbise Görselleri

Sizlerle yazımızda siyah ve beyazın zerafet ve büyülü elbise modelleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilerseniz önceki konumuz olan Koton Tunik Modelleri hakkında bilgiler de alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın