Şalvar Modası

Şalvar Modası

Şalvar modası sadece Türkiyede değil, tüm dünyayı sarmış durumda. Baharında yaklaşması sebebi ile özellikle rahat olması açısından yaz sezonunda oldukça trend olabiliyor. Bayanların genelde siyah Şalvar tercih ettiği dönem 2013′dede trendler arasında yer alabileceği için sizlere en güzel şalvar modelleri hakkında bilgiler vermek istedik.

Kim Kardashian’ın da şalvar kesim pantolon ile poz verdiği bu dönemde Rihannada dahil bir çok ünlü bu tarz pantolonları tercih etmeye başladı.

Genelde siyah renk tercih eden hanımlar değişik renklerdede model tercih edebiliyor.

Türkiyede markasına göre 22TL ile 89TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan ürünlerin giyim şekli ise oldukça rahat.

Şalvar her ne kadar eski zamanlarda kalmış olsada günümüze modern kesimleri ile yansıyabiliyor. Bir çok şarkıya, dizilere konu olmuş pembe şalvar ise apayrı bir konu :)

Şalvar Modası hakkında bilgiler paylaştık, Şalvar pantolon kıştan ziyade yazın daha moda olduğundan dilerseniz dolabınızda küçük bir yer ayırabilir, günlük kıyafetleriniz ile kombin oluşturarak daha rahat giyinme tarzınızı yaratabilirsiniz.

Dilerseniz önceki konumuz olan Markafoni İndirim hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın