Defacto Elbise Modelleri

Defacto Elbise Modelleri

Son zamanlarda yoğun reklam çalışması yapan Defacto Yeni Sezon Elbise Modelleri ile tüm mağaza vitrinlerinde ilk sırada. Paris Hilton ve Arda Turan ile reklam anlaşması sağlayan firma hemen hemen her kanalda sezon modellerini listeliyor ve çokta etkili bir çalışma olduğu apaçık ortada.

Rahatlığın ifadesi olan Defacto elbiseleri yazın sıcaklığında tiril tiril modelleri ile kullanıcılarına rahatlık sunuyor. Çizgili ve genelde dizüstü modellerini mağazalarda bulabileceğiniz ürünlerde saten ve cepli modellerde ilgi görüyor.

19.90TL’den başlayan fiyatlarla sunulan elbise modelleri 49TL ye kadar alınabiliyor ve kalite ucuza getirilebiliyor. Yakından bakarsak bazı modellerin kumaşlarını pek beğenmedim açıkçası, ama fiyat / performans olarak gayet iyi diyebiliriz.

Elbise modellerinde puantiye her zaman moda, bu modayı iyi kullanan defacto ürünlerinde’de kullanılmış, Leopar desenli ürünler ile pekiştirilmiş. Zaten çiçekli böcekli elbiseler biryana, leopar ve puantiyenin modası hiç geçmiyor diyebiliriz. Sizin anlayacağınız elbiselerde bu sezonda puantiye ve leopar desenleri sık sık görme imkanınız mümkün.

Defacto elbise modellerinden seçerek görsel galerisi hazırladık, buyrun vakit kaybetmeden incelemeye başlayalım.

Dilerseniz önceki konumuz olan Emporio Armani 2013 Yaz Modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın