Dantelli Mini Elbise Modelleri

Trend Dantelli Mini Elbise Modelleri

Dantelli elbiselerin yeri bir ayrıdır. Beyaz askılı yada straplez mini üstü siyah tül ile kaplı olanları yeri daha bir ayrıdır. Bizde sizler için en güzel Dantelli Mini Elbiseleri paylaşalım, modeller arasında ne var almayı düşünen bayanlara fikir edindirelim istedik.

Düz mini elbise olarak yada üst elbise altada mini etek ile kombinlenmiş modellerin edası bir başka olurken, kollardaki dantel detayları ise elbiseye ayrı bir hava kattığınıda hatırlatmak isteriz. Bu elbiselerin içinde çok şık duran ve Gossip Girl dizisinde yukarı doğu yakasında bulunan Blake Lively’e görsellerimizde yer ayırmak istedik. Blake Lively mini elbiselerinin çoğunda dantelli modelleri tercih ederken üzerine kombinlediği tül detayları elbiseye ve kendisine ayrı bir hava kattığı ise bir gerçek.

Görsellerimizi inceleyecek olursanız dikkatlerinizden kemer detayı kaçmayacaktır. Mini elbiselerin çoğunda bulunan kemer detayı dantelli mini elbiselere ayrıcalık yansıttığı kesin.

Mini elbiselerde siyah daha çok ilgi görürken kırmızı ve haki yeşil renkleride harika bir görüntü katıyor. Zaten bu sezondada açık mavi de dahil bu renkler moda.

Dekolte sever kullanıcıların seveceği modellerden birisi sırt dekoltesi, yeni tasarımlarda sırt dekolte detayıda yoğun ilgi göreceğe benziyor.

Dantelli mini elbiseleri giyerken aksesuar seçiminde çok önemli bir detay ise kolunuza takabileceğiniz bilezikler, elbiselerinizi giydiğinizde kolunuza kalın gümüş yada sarı bir bilezik takarak kombinlerseniz bu kombini beğenmeyecek kişi yoktur diye tahmin ediyorum. Iyi yönde hem dikkat çekici hemde tamamlayıcı bir aksesuar olarak kabul edebilirsiniz.

Dantelli elbise modellerinde kombin çok önemlidir, bu tarz elbiselerde ayakkabı ve diğer aksesuarlarınıza dikkat etmelisiniz. Halka küpeler, elbise rengi ile tamamlanan ayakkabı renk tonları elbiseniz ile beraber doğru kombinlenirse, kusursuz bir görünüme kavuşmuş olursunuz.

Baştan aşşağı dantelli bir elbise giymek biraz abes kaçabilir, bu yüzden elbiselerinizde seçeceğiniz detaylara dikkat etmenizde yarar var diye düşünüyoruz.

Dilerseniz sizin için seçtiğimiz görselleri incelemeye başlayalım;

Dilerseniz önceki konumuz Deri Pantolon Modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın