Colins Kot Pantolon Modelleri

Colins Kot Pantolon Modelleri

colins kot pantolon modelleri

Colins’in yeni sezon kot pantolon modelleri tüm renk seçenekleri ve modelleri ile satışa sunuldu. Son zamanlarda adından çok bahsedilen markanın pantolonlarını güzel bir gömlek yada t-shirt ile kombinleyebilir baharın neşesini bu güzel kotlar ile yaşayabilirsiniz. Yaz yada kış farketmeksizin kullanıcılarımızın çoğunun tercihi olan denimler yeni sezon fırsatları ile sizlerle.

Taşlamalı yada desenli modelleri, klasik kot rengi olan mavi, buz mavisi gibi renklerin pantolonlara harikalar yarattığı modelleri aynı zamanda sezonunda butik siteler vasıtası ile kampanyalı fiyatlarada alabilmeniz mümkün. Kot bedenleri ise 25-29 ve 30-31 arasında değişebiliyor.

Colins Kot Pantolon Fiyatları

Pantolon fiyatları 29.99TL ile 39.99TL arasında değişirken bu durum modellere göre inip çıkabiliyor. Butik sitelerden indirimleri takip etmenizi de önerdiğimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Şimdide sizler için seçtiğimiz resimleri galerimizde incelemeye başlayalım.

Colins Kot Model Galerisi

colins kot pantolon modelleri

Yazımızda sizler için Colins Kot Pantolon Modelleri hakkında bilgiler paylaştık. Dilerseniz önceki konumuz olan Elbise Modelleri ve Fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın