Chanel İlkbahar Yaz 2013 – 2014

Chanel İlkbahar Yaz 2013 – 2014

Chanel’in mevcut başarısını her zamanki gibi koruyan Karl Lagerfeld zerafet dolu bir 2013 sezonunda yeniden kullanıcıları ile beraber. Chanel modellerinde sade ve gösteriş bir arada olması ile beraber yemyeşil renklerini yaza uyarlayan markanin renklerinin genelinde koyu renklerde bulunuyor. Chanel Elbise Modelleri Kırmızı, yeşil ve mor renklerde kıyafetlere canlılık katıyor. Özel yaka tasarımı uygulanan modeller adeta kolye alanları oluşturmuş ve kullanıcıların aksesuarlarını organize edercesine tasarım oluşturmuş diyeniliriz.

Modacılar bu modelleri renkli kolye ve eşarplar ile harika kombinler oluşturulabileceğinin de altını çizdi.

Sıradışı modelleri ile modanın ikonlarından olan Chanel yeni sezon kıyafetleri Renk kombinlerinde, işleme, tasarım ayrıca defilelerinde çalıştıkları mankenler bile ayrı bir güzellikte olduğunu hatırlatalım.

Ülkemizde her ne kadar nadir kesim kullansada esasında fashion tutkunlarının son derece beğendikleri ve gardroplarında bulundurdukları bir marka.

Bu güzel modeller ve sizler için hazırlanan CHANEL Spring Summer 2013 videomuz ile sizleri başbaşa bırakıyoruz,

Sizlere Chanel ilkbahar yaz modelleri hakkında bilgiler sunduk. Dilerseniz önceki konumuz olan Mango Elbise Modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın