2014 Elbise Modelleri

2014 Elbise Modelleri

2014 Elbise Modelleri

Yeni sezon elbise modelleri sizleri çok şaşırtacak ve 2014 elbise modellerini görünce küçük dilinizi yutma ihtimaliniz muhtemel. Buda bir deyim neden aklıma geldide söyledim tam bilmiyorum ama aklıma ilk bu deyim geldi. Sebebi ise 2014 elbise modeli ve modellerini gerçekten çok beğendim ve en güzel modellerini seçip sizlere sunmak istedim.

2014 Kreasyonlarında özellikle renk seçeneklerinde oldukça bir artış var. Straplez elbiselerin yoğun olacağı sezonda derin dekolteli elbiseler de vitrinlerde yoğun olarak yerini alacak. Tabiki sade dekolte seven hanımlar için değil, kapalı seven bayanlarında zevklerine hitap eden yegane elbise tasarımları da yeni sezonda seçenekler arasında olacak. Renk olarak beyaz ve siyah ağırlıklı seçeneklerin yanında limon ve nar renkleri de katalog modellerinde yer alıyor.

Omuz yada sırt dekoltesi seven hanımlar mini ve maksi elbise severler için farklı tasarım uygulanan 2014 elbiselerinde yırtmaçlı modeller de bir hayli dikkat çekiyor.

Rahat giyim seven hanımların en önemli tercihleri arasında olan ve gardroplarında muhakkak bulundurulan elbiselerde işlemeli ve güpürlü elbise modellerini incelemenizi de tavsiye ediyoruz.

Yan ve düz çizgili, leopar ve puantiyeli elbiselerin modası 2014 yılında da devam ediyor, tabiki yeni yılda farklı tasarım uygulamaları modellere ayrı bir hava katıyor. Elbise fiyatlarına gelince, farklı markalarda farklı fiyatlar ve modellere göre değişebiliyor.

2014 Elbise Fiyatları

Markasına göre elbise fiyatları değişkenlik gösterirken ortalama olarak 29TL ile 440TL arası beğendiğiniz modelleri alabilmeniz mümkün.

Şimdide elbise modelleri görseller ile incelemeye başlayalım.

2014 Elbise Galerisi

2014 Elbise Modelleri

Yazımızda sizlerle 2014 Elbise Modelleri hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Dilerseniz önceki konumuz olan Baharlık Bluz Modelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın