2013 Zara Ceket Modelleri

2013 Zara Ceket Modelleri

Zara’nın ilkbahar yaz kreasyonlarında ceket modelleri ilgimizi çekti ve blog okuyucularımız ile paylaşmak istedik. İlkbahar yaz sezonuna girdiğimiz bu dönemler açık renk blazerlar ile muhteşem bayan ceket kombinleri zara bayan ceket modellerinde bir yenilik  yaratmış diyebiliriz.

Bugün istanbul avmlerinde zara’nın hangi mağazasına girerseniz girin, kadın, erkek ce çocuk reyonlarının bölümün çoğunu kapladığını ve bazen kat kat olduğunu görebilirsiniz. Elit giyimin öncü markası Zara bu sene ceket ve ceketle uyumlu kombinlerini oldukça sıkı tutmuş. Zara tasarımcılarının güzel işler çıkardığı 2013 yılında, internetten indirimli ürünlerini azda olsa bulabilirsiniz. Ancak en azından avmlerede gittiğinizde muhakkak ürünlerini incelemenizi öneriyoruz.

Bayanları en çok tercih ettiği markalar arasında olan Zara modaya yeni soluk ve tasarımlar kazandırdığı bir gerçek, butasarımlar içerisinde tamamı renkli ve gösterişli ceket modellerine rastlamamız mümkün.

Peki fiyatlar ne alemde? Şuan sezonunda ceketleri ortalama 99TL’den başlayan fiyatlar ile 169TL gibi bir ücrete alabilmeniz mümkün.

Dilerseniz yeniliklerin markası olan Zara’nın sizler için düzenlediğimiz galerisini incelemeye başlayalım.

Farklı bir tarz oluşturmak isteyenler zara’nın mağaza ve şubelerine uğrayabilirler.

Önceki konumuz olan Indirimli Ayakkabılar hakkında bilgi alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın