2013 Kış Modası

Her sene yeni moda, yeni trendler, yenilikler. Trend Kış Modası Çanta modelleri, ayakkabı, kaban ve montlar modanın trendlerini belirliyor. Şuda bir gerçek ki moda, trend hızla değişiyor. Zaten sözcük anlamlarıda ucu bucağı olmayan sürekli değişen, ilgi gören anlamlarına geliyor.

Daha bir kaç sene öncesine kadar moda bloglarında ve aramızda iç ve dış giyim gibi küçük ayrıntıları tartışıyorduk. Şuan moda okadar değiştiki bazen yeni tasarımlara ayak uydurmak bile maharet gerektiriyor. Buda 2013 kış modasınıda oldukça etkiliyor. Misal verecek olursak birara eskide kaldı demode oldu dediğimiz örgü kazak modası tekrar geldi. Özellikle baskılı modeller artık heryerde.

Sadece baskılı elbiselerden ziyade tasarımlara göre gömlek, pantolon ve çizmeler ile şıklığı yakalamak mümkün.

Gossip Girl dizisinde kötü karakter ile tanıdığımız hanımefendinin üzerinde de gördüğünüz elbise 2 farklı renk ile şık bir tasarım oluşturulmuş, bana göre gözlüğü suratına göre büyük seçilmiş ama okadar da olacak tabiki.

Koyu yeşil deri montlar, bordo siyah karışımı elbiseler, ağırlıklı deri ürünler bu senenin modası. Deri modeller ile eteklerin kombinleri ise göz kamaştırıyor.

Uzun ve bitiş ucu belirgin çoraplar ise seksi gözükmek için harika bir tarz olabilir.

Bu sene bir çok marka kışın modasını belirlemek o modaya göre hareket etmek için kıyasıya yarıştılar, konu moda olunca her seferinde zamanında alışveriş yapmanızı da önermiyoruz, şunu da unutmamanızı istiyoruz ki her marka muhakkak indirime gider. Özel günlerde, yılbaşında, sevgililer gününde kısaca kışın en geç ortasına kadar çoğu elbiseyi ilk fiyatından çok çok ucuza alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Buarada albümümüze geçmeden önce, leopar desenli tasarımlarda çok tercih edilen ürünler arasında.Etiketler: ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın