2013 Ferace Modelleri

2013 Ferace Modelleri

Kapalı giyen hanımların rahatına düşkün giyinen ve bir okadar da zerafeti ile şıklığa açılan kapıda Ferace Modellerini tercih ettiği modellerin yeni sezonunda oldukça güzel modeller yer alıyor. Ferace modelleri üretenlerin henüz az olduğu bu dönemlerde yine de harikalar yaratan bazı tasarımcılar, tesettür giyinen hanımların ihtiyaçlarını tasarımları ile karşılamayı başarıyorlar.

Giderek yaygınlaşan feraceler 2013 senesinde de oldukça revaçta. Diğer model arasından sıyrılan özelliği ise pardösüleri ele aldığımızda feracelerin daha hafif ve rahat olması. Eksi bir özelliği var mı derseniz feraceler genelde koyu renk, ama siyah ta asaleti temsil ettiği için her hangi bir terslik gözükmüyor.

Bazı tesettür firmalarda indirimli olarak satılan feracelerde bir de işlemeli modeller var o konu üzerinde ayrı bir makale yazabiliriz, ancak bu konumuzdaki görsellerimizde de işlemeliler için geniş görsel bölümü ayırdık, ancak bu konumuzda daha çok yeni sezon modeller üzerinde durmaya devam ediyoruz.

Ferace Model Fiyatları

Ferace Modelleri ortalama 240TL olarak satışa sunuluyor. Tabi marka ve modele göre bu fiyatlar düşüp artabiliyor, ayrıca indirimli bulabilirseniz de tadından yenmez diye düşünüyorum.

Dilerseniz sizler için hazırladığımız Ferace Görsel Kataloğuna geçelim.

Ferace Model Katalog ve Görselleri

Sizlerle yazımızda 2013 Ferace Modelleri hakkında bilgiler paylaştık. Önceki yazımız olan Dkny Elbise Modelleri de ilginizi çekebilir.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın