2013 Abiye Kıyafetler

2013 Abiye Kıyafetler

Bayanların gece, düğün yada nişanlarda giyebileceği en güzel elbiselerden olan Abiye Kıyafetler gecelerinize ayrı bir hava katıyor. Parlak ve saten abiye kıyafetler çiçek ve dantelleri ile tüm dikkatleri üzerlerinde topluyor.

Hepimiz biliriz, eskiden bordo model abiye kıyafetler vardı, ancak günümüzde abiye tasarımcıları imkansızı başarıp sıradışı modeller dahil herkese hitap edecek dikkat çekici modeller piyasaya sürmeye başladılar. Seneler geçtikçe dahada güzel işler çıkaran markalar daha önce denenmemiş tasarımları defilelerde tanıttılar ve çoğuda talep gören işler oldu.

Seneler geçtikçe tasarımlarda gelişiyor dedik, buda önceden gördüğünüz klasik abiyeleri geride bıraktı, malum modaya göre tasarım çıkarılıyor, şöyleki o sene hangi saç modelleri moda, o saç modeli ile neler giyilebilir her detay düşünülüyor ve kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu tabiki tek örnek, örnekler çoğaltılabilir ve geliştirilebilir.

Hatta şuan bu yazıyı yazarken bile bir taraftan Harem dizisi açık, çoğu kişi buradaki abiye kıyafetler hakkında konuşuyor, haksızda değiller. Buradaki abiyelerin kimi dekolteleri ile kimisi ise sıradışı tasarımları ile yoğun ilgi görüyor.

Sözü fazla uzatmayalım, ve sizler için özel abiye kıyafetleri incelemeye başlayalım;

Dilerseniz önceki konumuz olan Defacto Elbise Modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~

Bir Cevap Yazın